.logoal_copy_1.
   
 

Njoftime  mbi mbledhjet e Kėshillit Mbikėqyrės pėr 2015


Nė mbledhjen e tij tė datės 16 dhjetor 2015, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, pėrveē vendimit pėr mbajtjen tė pandryshuar tė normės bazė tė interesit nė nivelin 1.75%, mori nė shqyrtim dhe vendosi...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Publikun nė 18.12.2015
Nė mbledhjen e tij tė datės 2 dhjetor 2015, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe vendosi...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Publikun nė 03.12.2015
Nė mbledhjen e tij tė datės 25 nėntor 2015, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe vendosi...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Publikun nė 25.11.2015
Nė mbledhjen e tij tė datės 4 nėntor 2015, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, pėrveē vendimit pėr uljen e normės bazė tė interesit nė nivelin 1.75%, mori nė shqyrtim dhe vendosi...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Publikun nė 04.11.2015
Nė mbledhjen e tij tė datės 7 tetor 2015, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe vendosi:...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Publikun nė 07.10.2015
Nė mbledhjen e tij tė datės 2 shtator 2015, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, pėrveē vendimit pėr mbajtjen tė pandryshuar tė normės bazė tė interesit nė nivelin 2.0%, mori nė shqyrtim dhe vendosi...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Publikun nė 02.09.2015
Nė mbledhjen e tij tė datės 6 gusht 2015, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, pėrveē vendimit pėr mbajtjen tė pandryshuar tė normės bazė tė interesit nė nivelin 2.00%, mori nė shqyrtim dhe vendosi...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Publikun nė 06.08.2015
Nė mbledhjen e tij tė datės 1 korrik 2015, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Publikun nė 01.07.2015
Nė mbledhjen e tij tė datės 3 qershor 2015, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe vendosi:...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Publikun nė 03.06.2015
Nė mbledhjen e tij tė datės 6 maj 2015, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, pėrveē vendimit pėr mbajtjen tė pandryshuar tė normės bazė tė interesit...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Publikun nė 06.05.2015
Sot, nė datėn 1 prill 2015, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė zhvilloi mbledhjen e radhės ku shqyrtoi dhe miratoi “Raportin e Stabilitetit Financiar pėr gjashtėmujorin e dytė tė vitit 2014”...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Publikun nė 01.04.2015
Sot, nė datėn 25 mars 2015, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė miratoi Pasqyrat Financiare pėr vitin 2014...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Publikun nė 25.03.2015
Sot, mė datė 4 mars 2015, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė zhvilloi mbledhjen e tij tė radhės, ku pėrveē vendimit tė politikės monetare pėr mbajtjen e pandryshuar tė normės bazė tė interesit nė 2%, ndėr tė tjera analizoi dhe vendosi...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Publikun nė 04.03.2015
Sot mė datė 25 shkurt 2015 Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė miratoi raportin vjetor tė veprimtarisė sė institucionit gjatė vitit 2014. Raporti vjetor pėrbėn detyrimin ligjor tė Bankės sė Shqipėrisė me anė tė tė cilit realizohet llogaridhėnia para Kuvendit tė Shqipėrisė...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 25.02.2015
Sot, mė datė 28 janar 2015, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė zhvilloi mbledhjen e tij tė radhės, ku pėrveē vendimmarrjes sė politikės monetare pėr muajin janar 2015, ndėrmjet tė tjerash analizoi dhe vendosi...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 28.01.2015
Sot, mė datė 18 dhjetor 2014, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė zhvilloi mbledhjen e radhės ku pėrveē vendimmarrjes sė politikės monetare pėr muajin dhjetor 2014, ndėr tė tjera analizoi dhe vendosi...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 19.12.2014

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.