.logoal_copy_1.
   
 

Njoftime mbi mbledhjet e Kėshillit Mbikėqyrės pėr 2016

 


Nė mbledhjen e datės 7 dhjetor 2016, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe vendosi: • Miratimin e rregullores “Pėr shtypjen, rishtypjen, hedhjen dhe tėrheqjen nga qarkullimi tė kartėmonedhave dhe monedhave metalike shqiptare me kurs ligjor&rd...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 07.12.2016
Nė mbledhjen e datės 9 nėntor 2016, pėrveē vendimit pėr mbajtjen tė pandryshuar tė normės bazė tė interesit nė nivelin 1.25%, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe vendosi:...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 09.11.2016
Nė mbledhjen e datės 5 tetor 2016, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe vendosi:...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 05.10.2016
Nė mbledhjen e datės 7 shtator 2016, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe vendosi:...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 07.09.2016
Nė mbledhjen e datės 3 gusht 2016, pėrveē vendimit pėr mbajtjen tė pandryshuar tė normės bazė tė interesit nė nivelin 1.25%, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe vendosi:...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 03.08.2016
Nė mbledhjen e datės 6 korrik 2016, pėrveē vendimmarrjes sė politikės monetare pėr mbajtjen tė pandryshuar tė normės bazė tė interesit nė nivelin 1.25%, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe vendosi:...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 06.07.2016
Nė mbledhjen e tij tė datės 1 qershor 2016, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe vendosi:...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 01.06.2016
Nė mbledhjen e datės 6 prill 2016, pėrveē vendimit pėr uljen e normės bazė tė interesit nė nivelin 1.5%, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe vendosi:...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 06.04.2016
Nė mbledhjen e tij tė datės 30 mars 2016, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe vendosi:...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 30.03.2016
Nė mbledhjen e tij tė datės 2 mars 2016, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe vendosi...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 02.03.2016
Nė mbledhjen e tij tė datės 3 shkurt 2016, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, pėrveē vendimit pėr mbajtjen tė pandryshuar tė normės bazė tė interesit nė nivelin 1.75%, mori nė shqyrtim dhe vendosi...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 03.02.2016
Nė datė 6 janar 2016, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė zhvilloi mbledhjen e tij tė parė pėr vitin 2016. Nė kėtė mbledhje, Kėshilli Mbikėqyrės mori nė shqyrtim dhe vendosi:...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 07.01.2016

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.