.logoal_copy_1.
   
 

Vendime tė Kėshillit Mbikėqyrės mbi normėn bazė tė interesit - 2004

 


Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, nė mbledhjen e datės 28 dhjetor 2004, pasi shqyrtoi propozimet e Departamentit tė Politikės Monetare dhe propozimet e disa departamenteve tė tjera tė Bankės sė Shqipėrisė, vendosi tė miratojė......
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 29.12.2004
Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, nė mbledhjen e datės 24 nėntor 2004, pasi shqyrtoi propozimet e Departamentit tė Politikės Monetare, vendosi tė miratojė......
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 25.11.2004
Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, nė mbledhjen e tj tė sotme, pasi shqyrtoi propozimet e disa departamenteve, vendosi tė miratojė opinionin e Bankės sė Shqipėrisė “Mbi gjendjen e ekonomisė gjatė tremujorit tė tretė tė vitit 2004.”...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve Publike nė 04.11.2004
Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, nė mbledhjen e tij tė datės 4 nėntor 2004, vendosi tė ulė me 0.25 pikė pėrqindjeje normėn bazė tė interesit. Pas kėtij ndryshimi, norma e interesit qė do tė zbatohet nė ankandet njėjavore tė marrėveshjeve tė riblerjes (Repo) do tė jetė ...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve Publike nė 04.11.2004
Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, nė mbledhjen e datės 22 shtator 2004, pasi shqyrtoi propozimet e disa departamenteve, vendosi tė miratojė Raportin mujor tė politikės monetare... ...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve Publike nė 22.09.2004
Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, nė mbledhjen e datės 8 shtator 2004, pasi shqyrtoi propozimet e disa departamenteve, vendosi tė miratojė......
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve Publike nė 08.09.2004
Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, nė mbledhjen e datės 18 gusht 2004, pasi shqyrtoi propozimet e disa departamenteve, vendosi tė miratojė Raportin e Politikės Monetare pėr muajin Korrik 2004... ...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve Publike nė 19.08.2004
Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, nė mbledhjen e datės 28 korrik 2004, pasi shqyrtoi propozimet e disa departamenteve, vendosi tė miratojė uljen e normės bazė tė interesit me 0.25 pėr qind... ...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve Publike nė 29.07.2004
Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, nė mbledhjen e tij tė datės 28 korrik 2004, vendosi tė ulė me 0.25 pikė pėrqindjeje normėn bazė tė interesit. Pas kėtij ndryshimi, norma e interesit qė do tė zbatohet nė ankandet njėjavore tė Marrėveshjeve tė Riblerjes (Repo) do tė jetė...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve Publike nė 28.07.2004
Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, nė mbledhjen e datės 14 korrik 2004, pasi shqyrtoi propozimet e disa departamenteve, vendosi tė miratojė Rregulloren “Pėr administrimin e rrezikut tė kredisė”... ...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve Publike nė 14.07.2004
Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė nė mbledhjen e datės 23 qershor 2004, vendosi tė ulė nė mėnyrė tė moderuar me 0.25 pikė pėrqindjeje normėn bazė tė nteresit. Nė kėtė mėnyrė Norma e Marrėveshjeve tė Riblerjes(Repo) njė javore nga 6 pėr qind zbret nė nivelin 5.75 pėr qind...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve Publike nė 24.06.2004
Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, nė mbledhjen e datės 26 maj 2004, pasi shqyrtoi propozimet e disa departamenteve, vendosi tė miratojė Raportin “Mbi vlerėsimin e ekonomisė pėr tremujorin e parė tė vitit 2004” si dhe ...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve Publike nė 27.05.2004

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.