.logoal_copy_1.
   
 

Vendime tė Kėshillit Mbikėqyrės mbi normėn bazė tė interesit - 2005

 


Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, nė mbledhjen e tij tė datės 28 dhjetor 2005, me propozimin e disa departamenteve tė Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe miratoi......
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 29.12.2005
Nė mbledhjen e zhvilluar nė datat 30 nėntor 2005 Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, pasi shqyrtoi materialet e paraqitura prej Departamentit tė Politikave Monetare dhe Departamentit tė Operacioneve Monetare tė Bankės sė Shqipėrisė miratoi......
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 02.12.2005
Nė mbledhjen e zhvilluar nė datat 31 tetor dhe 1 nėntor 2005 Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, pasi shqyrtoi raportin e paraqitur prej Departamentit tė Politikave monetare tė Bankės sė Shqipėrisė vendosi tė miratoj......
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 02.11.2005
Nė mbledhjen e datės 12 tetor 2005, me propozimin e Departamentit tė Politikės Monetare dhe Departamentit tė Emisionit tė Bankės sė Shqipėrisė, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe miratoi......
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 13.10.2005
Shqetėsimi i ditėve tė fundit i ngritur nė media lidhur me normat relativisht tė larta tė interesit tė bonove tė thesarit ėshtė i drejtė, dhe Banka e Shqipėrisė prej disa kohėsh ėshtė duke ndjekur me kujdes zhvillimet e tregut......
Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, nė mbledhjen e datės 31 gusht 2005, pasi shqyrtoi propozimin e Departamentit tė Politikės Monetare tė Bankės sė Shqipėrisė, vendosi tė miratojė......
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 01.09.2005
Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, nė mbledhjen e tij tė datės 28 korrik 2005, me propozimin e disa departamenteve tė Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe miratoi......
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 29.07.2005
Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, nė mbledhjen e tij tė datės 13 korrik 2005, me propozimin e Departamentit tė Operacioneve Monetare tė Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe miratoi......
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve Publike nė 14.07.2005
Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, nė mbledhjen e tij tė datės 29 qershor 2005, mori nė shqyrtim dhe miratoi......
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 30.06.2005
Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, nė mbledhjen e datės 08 qershor 2005, pasi shqyrtoi propozimet e disa departameneve tė Bankės sė Shqipėrisė, vendosi tė miratojė......
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 09.06.2005
Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, nė mbledhjen e datės 27 prill 2005, pasi shqyrtoi propozimin e Departamentit tė Politikės Monetare tė Bankės sė Shqipėrisė, vendosi tė miratojė Raportin e Politikės Monetare tė muajit mars 2005... ...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve Publike nė 28.04.2005
Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, nė mbledhjen e datės 30 mars 2005, pasi shqyrtoi propozimet e disa departameneve tė Bankės sė Shqipėrisė, vendosi tė miratojė......
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 31.03.2005

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.