.logoal_copy_1.
   
 

Vendime tė Kėshillit Mbikėqyrės mbi normėn bazė tė interesit - 2011

 


Nė mbledhjen e tij tė datės 28.12.2011, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė vendosi tė mbajė tė pandryshuar normėn e interesit ...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Jashtė, Integrimit Evropian dhe Komunikimit nė 28.12.2011
Nė mbledhjen e tij tė datės 30.11.2011, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė vendosi tė ulė me 0.25 pikė pėrqindjeje normėn e interesit ...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Jashtė, Integrimit Evropian dhe Komunikimit nė 30.11.2011
Nė mbledhjen e tij tė datės 26.10.2011, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė vendosi tė mbajė tė pandryshuar normėn e interesit...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Jashtė, Integrimit Evropian dhe Komunikimit nė 26.10.2011
Nė mbledhjen e tij tė datės 29.09.2011, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė vendosi tė ulė me 0.25 pikė pėrqindjeje normėn e interesit ...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Jashtė, Integrimit Evropian dhe Komunikimit nė 29.09.2011
Nė mbledhjen e tij tė datės 31.08.2011, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė vendosi tė mbajė tė pandryshuar normėn e interesit ...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Jashtė, Integrimit Evropian dhe Komunikimit nė 31.08.2011
Nė mbledhjen e tij tė datės 27.07.2011, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė vendosi tė mbajė tė pandryshuar normėn e interesit ...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Jashtė, Integrimit Evropian dhe Komunikimit nė 27.07.2011
Nė mbledhjen e tij tė datės 29.06.2011, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė vendosi tė mbajė tė pandryshuar normėn e interesit ...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Jashtė, Integrimit Evropian dhe Komunikimit nė 29.06.2011
Nė mbledhjen e tij tė datės 25.05.2011, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė vendosi tė mbajė tė pandryshuar normėn e interesit...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Jashtė, Integrimit Evropian dhe Komunikimit nė 25.05.2011
Nė mbledhjen e tij tė datės 27.04.2011, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė vendosi tė mbajė tė pandryshuar normėn e interesit ...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Jashtė, Integrimit Evropian dhe Komunikimit nė 27.04.2011
Nė mbledhjen e tij tė datės 23.03.2011, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė vendosi tė rrisė me 0.25 pikė pėrqindjeje normėn e interesit ...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Jashtė, Integrimit Evropian dhe Komunikimit nė 23.03.2011
Nė mbledhjen e tij tė datės 23.02.2011, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė vendosi tė mbajė tė pandryshuar normėn e interesit...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Jashtė, Integrimit Evropian dhe Komunikimit nė 23.02.2011
Nė mbledhjen e tij tė datės 26.01.2011, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė vendosi tė mbajė tė pandryshuar normėn e interesit ...
Publikuar nga Departamenti i Marrėdhėnieve me Jashtė, Integrimit Evropian dhe Komunikimit nė 26.01.2011

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.