.logoal_copy_1.
   
 

Vendime tė Kėshillit Mbikėqyrės mbi normėn bazė tė interesit

 

2016


Sot, mė 21 dhjetor 2016, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe miratoi Raportin e ndėrmjetėm tė Politikės Monetare Pasi diskutoi mbi zhvillimet ekonomike e monetare nė vend dhe mbi ecurinė e pritur tė tyre, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė ven...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 21.12.2016
Sot, mė 5 tetor 2016, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe miratoi Raportin e Ndėrmjetėm tė Politikės Monetare. Pasi diskutoi mbi zhvillimet ekonomike e monetare nė vend dhe mbi ecurinė e pritur tė tyre, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė vendos...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 05.10.2016
Sot, mė 3 gusht 2016, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe miratoi Raportin e Politikės Monetare pėr tremujorin e dytė. Pasi diskutoi mbi zhvillimet mė tė fundit ekonomike e monetare nė vend dhe mbi ecurinė e pritur tė tyre, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 03.08.2016
Sot, mė 6 korrik 2016, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe miratoi Raportin e Ndėrmjetėm tė Politikės Monetare. Pasi diskutoi mbi zhvillimet mė tė fundit ekonomike e monetare nė vend dhe mbi ecurinė e pritur tė tyre, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shq...
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 06.07.2016
Sot, mė 4 maj 2016, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe miratoi Raportin Tremujor tė Politikės Monetare (2016/II)....
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 04.05.2016
Sot, mė 6 prill 2016, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe miratoi Raportin e Ndėrmjetėm tė Politikės Monetare....
Publikuar nga KABINETI I GUVERNATORIT nė 06.04.2016
Sot, mė 3 shkurt 2016, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe miratoi Raportin Tremujor tė Politikės Monetare...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 03.02.2016

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.