.logoal_copy_1.
   
 

Njoftime pėr shtyp 2007

 


Nė vijim tė intensifikimit tė marrėdhėnieve dypalėshe me bankat qendrore tė rajonit, nė datė 17 dhjetor 2007, Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė, z. Ardian Fullani, zhvilloi njė vizitė zyrtare nė Bankėn Kombėtare tė Kroacisė...
Publikuar nga DEPARTAMENTI I MARRĖDHĖNIEVE ME JASHTĖ, INTEGRIMIT EVROPIAN DHE KOMUNIKIMIT nė 19.12.2007
Sot nė datėn 13 dhjetor, nė ambientet e shkollės sė mesme tė pėrgjithshme “Qemal Stafa” tė Tiranės, u nėnshkrua Memorandumi i Mirėkuptimit midis Bankės sė Shqipėrisė dhe Ministrisė sė Arsimit dhe Shkencės...
Publikuar nga DEPARTAMENTI I MARRĖDHĖNIEVE ME JASHTĖ, INTEGRIMIT EVROPIAN DHE KOMUNIKIMIT nė 13.12.2007
Shumė tė dashur nxėnės dhe tė tjerė tė pranishėm nė kėtė sallė! Jam sinqerisht shumė i emocionuar qė ndodhem sot kėtu. Pėr tė gjithė ne ka patur njė kohė “tė artė”...
Publikuar nga DEPARTAMENTI I MARRĖDHĖNIEVE ME JASHTĖ, INTEGRIMIT EVROPIAN DHE KOMUNIKIMIT nė 13.12.2007
Sot, nė datė 7 dhjetor 2007, u zhvilluan punimet e ditės sė dytė tė Konferencės VII Vjetore tė Bankės sė Shqipėrisė, me temė “Strategjitė e Politikės Monetare pėr Ekonomitė e Vogla”....
Publikuar nga DEPARTAMENTI I MARRĖDHĖNIEVE ME JASHTĖ, INTEGRIMIT EVROPIAN DHE KOMUNIKIMIT nė 07.12.2007
Nė datat 6-7 dhjetor 2007, Banka e Shqipėrisė organizoi Konferencėn VII Vjetore me temė “Strategjitė e Politikės Monetare pėr Ekonomitė e Vogla”, nė ambientet e hotel Tirana International...
Publikuar nga DEPARTAMENTI I MARRĖDHĖNIEVE ME JASHTĖ, INTEGRIMIT EVROPIAN DHE KOMUNIKIMIT nė 06.12.2007
Nė Bankėn e Shqipėrisė ėshtė paraqitur nga Banka Raiffeisen kėrkesa e bėrė nga shoqėria “Cembra Beteilingungs GmbH” njė shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar ...
Publikuar nga DEPARTAMENTI I MARRĖDHĖNIEVE ME JASHTĖ, INTEGRIMIT EVROPIAN DHE KOMUNIKIMIT nė 04.12.2007
Ėshtė njė kėnaqėsi e veēantė tė ndodhem sot pranė jush pėr tė hapur punimet e takimit “Kėrkimet ekonomike nė Evropėn Juglindore“. Sė pari, mė lejoni tė falenderoj pėrfaqėsuesit nga bankat qendrore homologe...
Publikuar nga DEPARTAMENTI I MARRĖDHĖNIEVE ME JASHTĖ, INTEGRIMIT EVROPIAN DHE KOMUNIKIMIT nė 15.11.2007
Nė datat 15 dhe 16 nėntor, Banka e Shqipėrisė organizoi nė ambientet e hotel “Tirana International” takimin e punės me temė “Kėrkimet ekonomike nė Evropėn Juglindore”. Tė ftuar nė kėtė aktivitet ishin......
Publikuar nga DEPARTAMENTI I MARRĖDHĖNIEVE ME JASHTĖ, INTEGRIMIT EVROPIAN DHE KOMUNIKIMIT nė 15.11.2007
Njė mision i FMN-sė i kryesuar nga Z. Gewin Bell vizitoi Tiranėn nga data 31 Tetor-14 Nėntor 2007, pėr tė diskutuar me autoritetet Shqiptare rishikimin e katėrt......
Publikuar nga PĖRFAQĖSUESI REZIDENT I FMN-SĖ NĖ SHQIPĖRI nė 14.11.2007
Gjatė javės sė parė tė nėntorit, Guvernatori i Bankės sė Shqipėrisė, z. Ardian Fullani, zhvilloi njė vizitė zyrtare nė Republikėn Popullore tė Kinės me ftesė tė Guvernatorit tė Bankės Popullore tė Kinės, z. Zhou Xiaochuan...
Publikuar nga DEPARTAMENTI I MARRĖDHĖNIEVE ME JASHTĖ, INTEGRIMIT EVROPIAN DHE KOMUNIKIMIT nė 13.11.2007

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.