.logoal_copy_1.
   
 

Njoftime pėr shtyp 2014


Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė, i mbledhur mė datėn 19 dhjetor 2014...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 20.12.2014
Ndėrhyrjet nė tregun e parasė gjatė tremujorit tė tretė tė vitit 2014, pėrfshijnė operacione tė tregut tė hapur pėr injektim tė pėrkohshėm tė likuiditetit dhe operacione tė pėrhershme, me qėllim strukturimin e portofolit tė BSH-sė...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 20.12.2014
Sot, mė datė 18 dhjetor 2014, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė zhvilloi mbledhjen e radhės ku pėrveē vendimmarrjes sė politikės monetare pėr muajin dhjetor 2014, ndėr tė tjera analizoi dhe vendosi...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 19.12.2014
Sot, nė datėn 18 dhjetor 2014, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe miratoi Raportin Mujor tė Politikės Monetare...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 18.12.2014
Sot, nė datėn 18 dhjetor 2014, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe miratoi Raportin Mujor tė Politikės Monetare. Pasi u njoh me zhvillimet mė tė fundit ekonomike e monetare nė vend, si dhe nė vijim tė diskutimeve mbi ecurinė e pritur tė tyre nė tė ardh...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 18.12.2014
Mirėmėngjes dhe faleminderit pėr mundėsinė qė mė dhatė pėr tė marrė pjesė nė kėtė takim ndėrkombėtar dhe pėr tė diskutuar sė bashku...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 12.12.2014
Nė datėn 09.12.2014, Zėvendėsguvernatorja e Parė e Bankės sė Shqipėrisė, zj. Elisabeta Gjoni mori pjesė nė seminarin e nivelit tė lartė me temė...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 12.12.2014
Nė datat 3-5 dhjetor 2014, Banka e Shqipėrisė dhe Programi i Asistencės dhe Rritjes sė Kapaciteteve Dypalėshe pėr Bankat Qendrore organizuan seminarin...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 10.12.2014
Sot, nė datėn 26 nėntor 2014, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe miratoi Raportin Mujor tė Politikės Monetare...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 26.11.2014
Sot, nė datėn 26 nėntor 2014, Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė mori nė shqyrtim dhe miratoi Raportin Mujor tė Politikės Monetare. ...
Publikuar nga Kabineti i Guvernatorit nė 26.11.2014

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.