.logoal_copy_1.
   
 

Pėr mėsuesit

 

Segmenti tjetėr i prekur nga Banka e Shqipėrisė me anė tė seminareve trajnuese janė mėsuesit e lėndės sė ekonomisė sė zbatuar tė shkollave tė mesme.
Institucioni ynė, me mbėshtetjen e Drejtorive Arsimore Rajonale tė rretheve nė tė cilat zhvillon aktivitetet e tij edukuese, i ofron kėsaj audience njė mundėsi tė mirė formimi dhe kualifikimi tė mėtejshėm profesional, duke shėrbyer njėkohėsisht edhe si ndihmesė pėr edukimin e brezit tė ri.

Pėr mė shumė rreth kėtyre aktiviteteve qė Banka e Shqipėrisė ka organizuar ndėr vite klikoni linqet e mėposhtme: 

 

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.