.logoal_copy_1.
   
 

Plani i masave pėr kreditė me probleme

 

Plani i masave ka pėr synim reduktimin e nivelit tė kredive me probleme nė sistemin bankar. Ky plan u hartua nga Grupi ndėrinstitucional i punės, i koordinuar nga Ministria e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit, Tregtisė dhe Sipėrmarrjes, ngritur me urdhėr tė Kryeministrit nr.78, datė 11.06.2015.

 

 

 

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.