.logoal_copy_1.
   
 

Programi i Transparencės sė Bankės sė Shqipėrisė

Programi i transparencės sė Bankės sė Shqipėrisė ėshtė hartuar dhe publikuar nė pėrputhje me nenin 7, tė ligjit nr. 119/2014 “Pėr tė drejtėn e informimit”.

Informacioni i bėrė publik nė kėtė program, synon tė bėjė transparent veprimtarinė e punės sė Bankės sė Shqipėrisė, pėrmes paraqitjes sė detajuar tė tij dhe lehtėsisht tė kuptueshme nė faqen zyrtare https://www.bankofalbania.org/ , si dhe pėrmes prezantimit nė mjediset e pritjes sė publikut. 

Pėrditėsimi i Programit tė Transparencės pėr Bankėn e Shqipėrisė  do tė vijojė nė pėrputhje me dispozitat e ligjit nr. 119/2014 “Pėr tė drejtėn e informimit”.

Regjistri i kėrkesave dhe pėrgjigjeve

Koordinatori pėr tė drejtėn e informimit nė Bankėn e Shqipėrisė 

Ina MOLLA 
Email: imolla@bankofalbania.org
Tel.: + 355 4 241 93 01/2/3; (ext. 2242);
https://www.bankofalbania.org/
Adresa: Sheshi Skėnderbej. Nr.1 , Tiranė
Orari: E Hėnė – E Premte 08:00 – 16:30

Pėr mė shumė:

 

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.