.logoal_copy_1.
   
 

 Publikim tremujor i KE pėr zhvillimet ekonomike nė vendet kandidate dhe kandidate potenciale

 

Analiza e KE pėr zhvillimeve ekonomike dhe treguesit kryesorė makroekonomikė pėr vendet Kandidate dhe Kandidate Potenciale (CCEQ) ėshtė njė dokument i pėrgatitur nga Drejtoria e Pėrgjithshme e Komisionit Evropian pėr Ēėshtjet Ekonomike dhe Financiare.
Ky dokument publikohet ēdo tremujor.

Pėr mė shumė informacion, mund tė vizitoni: 
http://ec.europa.eu/economy_finance/db_indicators/cpaceq/index_en.htm

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.