.logoal_copy_1.
   
 

 

Botime edukative

 

Kėto botime informojnė publikun me njė gjuhė tė qartė e tė thjeshtė, mbi funksionet, objektivat dhe aktivitetin e Bankės sė Shqipėrisė, si edhe rolin e saj nė ekonominė e vendit.

Nisur nga argumentet e trajtuara, botimet edukative janė tė grupuara si mė poshtė:


Botime edukative:

 

Publikime tė tjera:

 

Kėrkim i avancuar
Qendra e Shtypit
Botime
Legjislacion

 

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.