.logoal_copy_1.
   
 

Raporti Statistikor


Raporti Mujor Statistikor pėrmban tė dhėna statistikore pėr sektorin real, sektorin financiar, sektorin fiskal dhe sektorin e jashtėm.

Botohet ēdo muaj vetėm online nė gjuhėt shqipe dhe angleze.

 Raporti Statistikor - nėntor 2017...
Publikuar nga Departamenti i Statistikave Financiare nė 22.01.2018
Raporti Statistikor - tetor 2017...
Publikuar nga Departamenti i Statistikave Financiare nė 20.12.2017
Raporti Statistikor - shtator 2017...
Publikuar nga Departamenti i Statistikave Financiare nė 20.11.2017

Kėrkim i avancuar

Pėr mė shumė:

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.