.logoal_copy_1.
   
 

Raporti Vjetor i Mbikėqyrjes  

.cover shqip 2016_copy_1.


Raporti Vjetor i Mbikėqyrjes analizon veprimtarinė e sistemit bankar dhe tė mbikėqyrjes sė Bankės sė Shqipėrisė; paraqet kuadrin e plotė tė ndryshimeve rregullatore mbikėqyrėse nė pėrshtatje me standardet dhe praktikat mė tė mira ndėrkombėtare; ofron statistika dhe informacione mbi subjektet e licencuara nga Banka e Shqipėrisė, si dhe ēėshtje tė ecurisė sė sistemit bankar.

Botohet nė gjuhėt shqipe dhe angleze, me njė periodicitet njėvjeēar.

 

Raporti Vjetor i Mbikėqyrjes 2016

Pėrmbajtja:

 

Raporte Vjetore tė Mbikėqyrjes:

 

Sistemi bankar nė fokus:

 

Pėr mė shumė:

 

Kėrkim i avancuar
Qendra e Shtypit
Botime
Legjislacion

 

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.