.logoal_copy_1.
   
 

Raporti i Stabilitetit Financiar

.cover i hapur gashtemujor 2 2015 - alb.


Raporti i Stabilitetit Financiar analizon zhvillimet me rėndėsi tė sistemit financiar dhe evidenton faktorėt qė pėrfaqėsojnė rrezik sistemik. Ky raport identifikon dhe vlerėson rreziqet me tė cilat pėrballet sistemi financiar dhe infrastruktura e tij, pėr t'i dhėnė autoriteteve publike mundėsinė qė tė identifikojnė masat korrigjuese tė nevojshme.

Botohet nė gjuhėt shqipe dhe angleze, me njė periodicitet gjashtėmujor.

 


 

Raporti i Stabilitetit Financiar 6M-1, 2017

 

Pėrmbajtja:

RSF nė vite

 

Pėr mė shumė:

Kėrkim i avancuar
Qendra e Shtypit
Botime
Legjislacion

 

 

Ju mund tė regjistroheni nė listėn elektronike

Banka e Shqipėrisė ofron shėrbimin e regjistrimit online, i cili ju njofton nė adresėn tuaj elektronike sa herė qė kjo rubrikė pėrditėsohet. Klikoni nė linkun e mėposhtėm pėr tė kryer regjistrimin, apo pėr tė ndryshuar ose anuluar regjistrimin.
Regjistrohu

Nėse dėshironi kopje tė kėtij botimi ose tė botimeve tė mėparshėm, jeni tė lutur tė kontaktoni  Zyrėn e Botimeve dhe Edukimit:

Tel. (355 4) 2419303, ext. 2270.
Faks (355 4) 2419408
E -mail: public@bankofalbania.org

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.