.logoal_copy_1.
   
 

Bankingu Qendror: Lajme dhe ngjarje nė gjashtė muaj

 

.logo bq.


Botimi pėrmbledh tė gjithė veprimtarinė e Bankės sė Shqipėrisė nėpėr tė cilėn  ka kaluar vendimmarrja e politikave ekonomike dhe financiare, gjatė njė gjashtėmujori. Ajo pasqyron gjithashtu momentet mė tė rėndėsishme tė lidhura me aktivitetin mbikėqyrės, atė operacional, rolin edukues, kontributin social e kulturor, si dhe veprimtarinė e Bankės kushtuar promovimit tė vlerave kombėtare.

Botohet nė gjuhėt shqipe dhe angleze, me njė periodicitet gjashtėmujor.

 

 

 

  Revista Bankingu Qendror, Janar - Qershor 2017

Botime edukative:

 

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.