.logoal_copy_1.
   
 

Revista Ekonomike 6M-2, 2015

Data e prodhimit: 17.03.2016
Data e shtypjes: 17.03.2016
Autori: Departamenti i Kėrkimeve
 

Kategoria e materialit

Publikime Periodike, Buletini Ekonomik
 

Pėrshkrim i shkurtėr

Revista Ekonomike pėrmban artikuj dhe punė kėrkimore tė punonjėsve tė Bankės sė Shqipėrisė me analiza tė lidhura me njė gamė tė gjerė temash ekonomike dhe financiare, si dhe tė dhėna mbi Bankėn e Shqipėrisė dhe sistemin bankar shqiptar. Artikujt e Revistės Ekonomike botohen me emrin e autorit/ėve, punonjės tė Bankės sė Shqipėrisė, nė vijim tė pėrftimit tė pėlqimit paraprak tė drejtorit tė departamentit pėrkatės. Botohet vetėm online nė gjuhėt shqipe dhe angleze, me njė periodicitet gjashtėmujor.

Publikimi i plotė (1.73 MB)

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.