.logoal_copy_1.
   
 

Revista Ekonomike

.revista ekonomike_kopertina.

Revista Ekonomike pėrmban artikuj dhe punė kėrkimore tė punonjėsve tė Bankės sė Shqipėrisė me analiza tė lidhura me njė gamė tė gjerė temash ekonomike dhe financiare, si dhe tė dhėna mbi Bankėn e Shqipėrisė dhe sistemin bankar shqiptar. Artikujt e Revistės Ekonomike botohen me emrin e autorit/ėve, punonjės tė Bankės sė Shqipėrisė, nė vijim tė pėrftimit tė pėlqimit paraprak tė drejtorit tė departamentit pėrkatės.

Botohet vetėm online nė gjuhėt shqipe dhe angleze, me njė periodicitet gjashtėmujor.

 

 

 

Revista Ekonomike 6M-1, 2017

 

Pėrmbajta:


Revista Ekonomike:

Botime tė tjera kėrkimore:

Botime tė kaluara:

Kėrkim i avancuar
Qendra e Shtypit
Botime
Legjislacion

 

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.