.logoal_copy_1.
   
 

Regjistrim online

I nderuar lexues !

Duke plotėsuar informacionet e mėposhtme, ju mund tė pėrfitoni nga shėrbimi i njoftimeve automatike tė Bankės sė Shqipėrisė. Nėpėrmjet kėtij shėrbimi, ēdo mesnatė, sistemet e Bankės do t'ju njoftojnė nė postėn tuaj elektronike rreth ndryshimeve apo tė rejave nė argumentet e pėrzgjedhur nga Ju.


Emri * Mbiemri
Adresa elektronike * Vendlindja
Shėnim: Fushat e shėnuara me (*) duhet tė plotėsohen detyrimisht.

 

Zgjidhni kategoritė e informacionit pėr tė cilat jeni tė interesuar:

Legjislacioni Bankar
Operacionet Monetare Burimet Njerėzore dhe Juridike
Politika Monetare Shėrbimet Logjistike
Mbikėqyrja Bankare Pa Pėrcaktuar
Publikime
Raport i Politikės Monetare Fletevolant
Fletepalosje Broshura
Materiale Diskutimi Analiza vrojtimi
Te tjera Buletini i Bilancit tė Pagesave
Buletini Ekonomik Vleresimi tremujor i gjėndjes ekonomike
Raporti Vjetor i Mbikėqyrjes Raporte Vjetore
Buletini Zyrtar Raporti gjashtemujor i Politikes Monetare
Raport Mujor Statistikor Raporti Vjetor i Stabilitetit Financiar
Dokumenti i Politikės Monetare
Njoftime pėr Shtyp
Prezantime nga Guvernatori
Njoftime pėr shtyp Deklarata tė Bankės sė Shqipėrisė
Konferencė shtypi Njoftimet e Kėshillit Mbikėqyrės
Prezantime tė antarėve tė Kėshillit Mbikqyrės
Kursi i kėmbimit
Ankande tė Bonove tė Thesarit
Normat e interesit tė BSH
Ankande tė Obligacioneve
 Regjistrohu 
 Fshi 

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.