.logoal_copy_1.
   
 

Rregullore Nr.81 "Pėr procedurat e prokurimit nė Bankėn e Shqipėrisė"

spacer
Tipi : spacer Rregullore
Miratoi : spacer Kėshilli Mbikeqyres
Numer : spacer 81 ( e ndryshuar)
Data : spacer 04.12.2006 Hyn nė fuqi : spacer 19.12.2006
Botuar nė : spacer Fletore Zyrtare nė datėn : spacer 05.12.2006
Kategoria : spacer Tė tjera
Departamenti : spacer Shėrbimet Logjistike
 

Pėrshkrim i shkurtėr

Objekti i kėsaj rregulloreje ėshtė pėrcaktimi i rregullave pėr prokurimin e mallrave, pasurive tė paluajtshme, ndėrtimeve dhe shėrbimeve nė Bankėn e Shqipėrisė.

Publikimi i plotė (720.3 KB)

 

back
Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.