.logoal_copy_1.
   
 

Sistemi Raportues i Unifikuar - SRU

Sistemi Raportues i Unifikuar - SRU pėr bankat e nivelit tė dytė pėrbėn tėrėsinė e formularėve, tė cilėt raportohen nga bankat e nivelit tė dytė nė Bankėn e Shqipėrisė. Sistemi Raportues i Unifikuar - SRU ėshtė miratuar me vendimin nr. 75, datė 06.09.2001 tė Kėshillit Mbikėqyrės tė Bankės sė Shqipėrisė.

Sistemi Raportues i Unifikuar - SRU (skedar excel).

Statistikat monetare dhe financiare:

 

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.