.logoal_copy_1.
   
 

Skema e administrimit tė tė ardhurave

Kėtu ju mund tė llogaritni shpejt dhe nė mėnyrė tė thjeshtė kursimet tuaja mujore. Ju lutem shkruani shifrėn e tė ardhurave dhe shpenzimet tuaja mujore nė kutitė pėrkatėse.

 

Administrimi i tė ardhurave:
Nė familjen time jetojnė sė bashku:
Tė rritur
Fėmijė
Tė ardhurat personale neto mujore (lek)
Tė ardhurat neto tė bashkėshortit/es (lek)
Tė ardhura tė tjera (lek)
Detyrime kredie (lek)
Qira sė bashku me shpenzime tė tjera (lek)
Kosto e jetesės (lek)
Siguracione (Lek)
Shpenzime tė tjera (Lek)

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.