.logoal_copy_1.
   
 

Skema e llogaritjes sė kohėzgjatjes sė planit tė kursimit

Nė kėtė skemė ju mund tė llogarisni kohėn qė ju duhet pėr tė kursyer njė shumė tė caktuar parash, duke u bazuar nė njė interes tė dhėnė. Shėnoni shumėn e kursyer ēdo vit, shumėn qė dėshironi tė kurseni dhe normėn vjetore tė interesit.

 

Llogaritja e kohėzgjatjes sė planit tė kursimit:
Shuma vjetore e kursimeve
Objektivi
Norma vjetore e interesit %

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.