.logoal_copy_1.
   
 

Skema e llogaritjes sė maturimit tė kursimeve/investimeve

Nė kėtė skemė ju mund tė llogarisni se sa do tė jetė vlera e njė kursimi / investimi tuajin, tė shprehur nė njė shumė tė vetme, pas disa vjetėsh. Shėnoni vlerėn fillestare tė investimit/ kursimit, normėn vjetore tė interesit dhe numrin e viteve pėr tė cilin dėshironi ta maturoni kėtė investim.

 

Llogaritja e maturimit tė kursimeve/investimeve:
Shuma e kursimeve
Kohėzgjatja
Norma vjetore e interesit %

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.