.logoal_copy_1.
   
 

NJOFTIM PER HAPJE TENDERI

"Blerje e suportit vjetor tė produktit “McAfee Endpoint Protection Advanced Suite” – 450 licenca dhe “ McAfee Complete Data Protection” – 80 licenca si dhe blerja e 50 licensave shtesė tė produktit "McAfee Endpoint Protection Advanced Suite "

Banka e Shqipėrisė kėrkon tė realizojė objektin e prokurimit :
"Blerje e suportit vjetor tė produktit “McAfee Endpoint Protection Advanced Suite” – 450 licenca dhe “ McAfee Complete Data Protection” – 80 licenca si dhe blerja e 50 licensave shtesė tė produktit "McAfee Endpoint Protection Advanced Suite"

Banka e Shqipėrisė fton kandidatėt e interesuar, tė marrin pjesė nė procedurėn e prokurimit “Tender i Hapur Kombėtar”, pėr realizimin e objektit tė prokurimit si mė sipėr me fond limit     1,798,000 Lekė.

Dokumentet e tenderit mund tė tėrhiqen pranė Sektorit tė Prokurimeve tė Departamentit tė Administrimit, tė Bankės sė Shqipėrisė, me adresė: Rruga e Dibrės, Kompleksi “Halili”, Kulla A, Tiranė, Tel. 042419411, ēdo ditė nga ora 10.00 – 13.00 nga ēdo person i autorizuar, me paraqitjen e njė kėrkese me shkrim. Tėrheqja e dokumenteve mund tė bėhet vetėm pasi tė keni bėrė paraprakisht pagesėn e pakthyeshme prej 500 Lekė, pranė njė banke tregtare nė llogarinė e Bankės sė Shqipėrisė sipas detajeve tė mėposhtme:

Pėrfituesi:    Banka e Shqipėrisė
BIC:             STANALTR
IBAN:          AL68 1011 1008 0000 0000 2222 222L; BIC
Pėrshkrimi: Blerje dokumente tenderi pėr tenderin me objekt: “Blerje e suportit vjetor tė produktit “McAfee Endpoint Protection Advanced Suite” – 450 licenca dhe “McAfee Complete Data Protection” – 80 licenca si dhe blerja e 50 licensave shtesė tė produktit "McAfee Endpoint Protection Advanced Suite "
Oferta duhet tė paraqitet nė zyrėn e Sektorit tė Prokurimit, pranė Departamentit tė Administrimit, nė Bankėn e Shqipėrisė, mė datė  21 Shkurt 2018, ora 11:00, kohė nė tė cilėn do tė hapet edhe tenderi ku ftohen tė marrin pjesė kandidatėt ose pėrfaqėsuesit e autorizuar tė tyre.


Rregullore:

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.