.logoal_copy_1.
   
 

Tė njohim Bonot e Thesarit

Data e prodhimit: 02.04.2010
Data e shtypjes: 02.04.2010
Autori: Banka e Shqipėrisė
 

Kategoria e materialit

Publikime Promocionale, Broshura
 

Pėrshkrim i shkurtėr

Kjo broshurė ju informon rreth njė instrumenti tė borxhit tė Qeverisė Shqiptare siē ėshtė Bonoja e Thesarit. Kėtu do tė gjeni informacion edhe rreth organizimit tė ankandeve tė Bonove tė Thesarit, si dhe kushteve e procedurave tė pjesėmarrjes sė individėve nė kėto ankande.

Publikimi i plotė (386.4 KB)

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.