.logoal_copy_1.
   
 

Blerje e njė makine pėr birimin ose bėrjen tė pavlefshme tė kartėmonedhave, pėr nevojat e Bankės sė Shqipėrisė"

Banka e Shqipėrisė fton kandidatėt e interesuar, tė marrin pjesė nė procedurėn e prokurimit “Tender i Hapur Kombėtar”, pėr realizimin e objektit tė prokurimit si mė sipėr me fond limit 5,040,000 Lekė.

Sigurimi i pronės pėr disa objekte tė Bankės sė Shqipėrisė, pėr njė periudhė njė vjeēare

Banka e Shqipėrisė kėrkon tė realizojė objektin e prokurimit: “ Sigurimi i pronės pėr disa objekte tė Bankės sė Shqipėrisė, pėr njė periudhė njė vjeēare”.

Banka e Shqipėrisė fton kandidatėt e interesuar, tė marrin pjesė nė procedurėn e prokurimit “Tender i hapur kombėtar”, pėr realizimin e objektit tė prokurimit si mė sipėr, me fond limit 6,600,800 Lekė.

 

Mirėmbajtja dhe riparimi i disa pajisjeve UPS nė tė gjitha objektet dhe degėt e Bankės sė Shqipėrisė, pėr njė periudhė njė vjeēare

Banka e Shqipėrisė kėrkon tė realizojė objektin e prokurimit: “Mirėmbajtja dhe riparimi i disa pajisjeve UPS nė tė gjitha objektet dhe degėt e Bankės sė Shqipėrisė, pėr njė periudhė njė vjeēare”.

Banka e Shqipėrisė fton kandidatėt e interesuar, tė marrin pjesė nė procedurėn e prokurimit “Tender i hapur kombėtar”, pėr realizimin e objektit tė prokurimit si mė sipėr, me fond limit 2,400,000 Lekė.

   

 

 

   Rinovimi i Sistemeve tė mbrojtjes elektronike pėr dy objekte tė Bankės sė Shqipėrisė

  Banka e Shqipėrisė kėrkon tė realizojė objektin e prokurimit: “ Rinovimi i Sistemeve tė mbrojtjes elektronike pėr dy objekte tė Bankės sė Shqipėrisė”.
Banka e Shqipėrisė fton kandidatėt e interesuar, tė marrin pjesė nė procedurėn e prokurimit me objekt prokurimi si mė sipėr.

Shėrbimi vjetor i mirėmbajtjes dhe riparimit tė stabilizatorėve dhe motogjeneratorėve tė Bankės sė Shqipėrisė

Banka e Shqipėrisė kėrkon tė realizojė objektin e prokurimit:
" Shėrbimi vjetor i mirėmbajtjes dhe riparimit tė stabilizatorėve dhe motogjeneratorėve tė Bankės sė Shqipėrisė"

Banka e Shqipėrisė fton kandidatėt e interesuar, tė marrin pjesė nė procedurėn e prokurimit “Tender i Hapur Kombėtar”, pėr realizimin e objektit tė prokurimit si mė sipėr me fond limit 3,010,836 Lekė.

 

Blerje e programeve tė kompanisė Microsoft, pėr nevojat e Bankės sė Shqipėrisė

 Banka e Shqipėrisė kėrkon tė realizojė objektin e prokurimit:
" Blerje e programeve tė kompanisė Microsoft, pėr nevojat e Bankės sė Shqipėrisė"

Banka e Shqipėrisė fton kandidatėt e interesuar, tė marrin pjesė nė procedurėn e prokurimit “Tender i Hapur Kombėtar”, pėr realizimin e objektit tė prokurimit si mė sipėr me fond limit 4,215,000 Lekė.

 

Upgrade i sistemit tė kontabilitetit (Oracle Financials) tė  Bankės sė Shqipėrisė

Banka e Shqipėrisė kėrkon tė realizojė objektin e prokurimit:

"Upgrade i sistemit tė kontabilitetit (Oracle Financials) tė  Bankės sė Shqipėrisė"


Banka e Shqipėrisė fton kandidatėt e interesuar, tė marrin pjesė nė procedurėn e prokurimit “Tender i hapur kombėtar”, pėr realizimin e objektit tė prokurimit si mė sipėr, me fond limit 100.800.000 Lekė”.

 

 

 

 

 

 

 

Shėrbimi vjetor i komunikimit me fibėr tė zezė midis dhomave tė serverave, kompleksi Halili dhe objekti X-88

Banka e Shqipėrisė kėrkon tė realizojė objektin e prokurimit:
" Shėrbimi vjetor i komunikimit me fibėr tė zezė midis dhomave tė serverave, kompleksi Halili dhe objekti X-88"

Banka e Shqipėrisė fton kandidatėt e interesuar, tė marrin pjesė nė procedurėn e prokurimit “Tender i Hapur Kombėtar”, pėr realizimin e objektit tė prokurimit si mė sipėr me fond limit 1 ,200,000 Lekė.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rregullore:

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.