.logoal_copy_1.
   
 

Treguesi i Buletinit Zyrtar tė Bankės sė Shqipėrisė

Data e prodhimit:
Data e shtypjes:
Autori: Banka e Shqipėrisė
 

Kategoria e materialit

Publikime Periodike, Buletini Zyrtar
 

Pėrshkrim i shkurtėr

Nė kėtė dokument do tė gjeni listėn e vendimeve tė miratuara nga Kėshilli Mbikėqyrės i Bankės sė Shqipėrisė nga viti 1998 e nė vazhdim, dhe tė publikuara nė Buletinin Zyrtar.

Publikimi i plotė (915.6 KB)

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.