.logoal_copy_1.
   
 

NJOFTIM PER  HAPJE TENDERI

 
Banka e Shqipėrisė kėrkon tė realizojė objektin e prokurimit:
 
" Shėrbimi vjetor i mirėmbajtjes dhe riparimit tė pajisjeve UPS tė dhomave tė serverave tė Bankės sė Shqipėrisė "
 
Banka e Shqipėrisė fton kandidatėt e interesuar, tė marrin pjesė nė procedurėn e prokurimit “Tender i Hapur Kombėtar”, pėr realizimin e objektit tė prokurimit si mė sipėr me fond limit  2 ,700,000 Lekė .
 
Dokumentet e tenderit mund tė tėrhiqen pranė Sektorit tė Prokurimeve tė Departamentit tė Administrimit, tė Bankės sė Shqipėrisė me adresė: Rruga e Dibrės, Kompleksi "Halili", Kulla A, Tiranė, Tel. 042419411 (ext. 4251), ēdo ditė nga ora 10.00 – 13.00, nga ēdo person i autorizuar me paraqitjen e njė kėrkese me shkrim . Tėrheqja e dokumenteve mund tė bėhet vetėm pasi tė keni bėrė paraprakisht pagesėn e pakthyeshme prej  500 L ekė, pranė njė banke tregtare nė llogarinė e Bankės sė Shqipėrisė sipas detajeve tė mėposhtme:
Pėrfituesi:     Banka e Shqipėrisė
BIC:               STANALTR
IBAN:             AL68 1011 1008 0000 0000 2222 222L; BIC
Pėrshkrimi:    Blerje dokumente tenderi pėr tenderin me objekt: "Shėrbimi vjetor i mirėmbajtjes dhe riparimit tė pajisjeve UPS tė dhomave tė serverave tė Bankės sė Shqipėrisė "
 
Oferta duhet tė paraqitet nė zyrėn e Sektorit tė Prokurimeve, pranė Departamentit tė Administrimit nė Bankėn e Shqipėrisė, mė datė 11 Janar 2018, ora 11:00, kohė nė tė cilėn do tė hapet edhe tenderi, ku ftohen tė marrin pjesė kandidatėt ose pėrfaqėsuesit e autorizuar tė tyre.

 

Rregullore:

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.