.logoal_copy_1.
   
 

Udhėzim pėr emetimin nga Qeveria e Republikės sė Shqipėrisė tė obligacioneve nė formė regjistrimi

spacer
Tipi : spacer Udhėzime
Miratoi : spacer Tjetėr
Numer : spacer
Data : spacer 26.12.2013 Hyn nė fuqi : spacer 25.01.2014
Botuar nė : spacer nė datėn : spacer
Kategoria : spacer Operacione
Departamenti : spacer Operacionet Monetare
 

Pėrshkrim i shkurtėr

Ky udhėzim pėrshkruan karakteristikat e obligacioneve tė emetuara nga Qeveria e Republikės sė Shqipėrisė, tė tilla si llojin e ankandit, formulat e llogaritjes sė ēmimit, vlera mė e vogėl e tregtimit, vlera mė e vogėl e pjesėmarrjes sė ankand etj. Ky udhėzim ėshtė miratuar nga Ministri i Financave dhe ka hyrė nė fuqi nė datė 25.01.2014.

Publikimi i plotė (376.93 KB)

 

back
Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.