.logoal_copy_1.
   
 

Vendim nr. 37 "Pėr miratimin e rregullores "Pėr organizimin dhe funksionimin e Komitetit Kombėtar tė Sistemit tė Pagesave"

spacer
Tipi : spacer Rregullore
Miratoi : spacer Kėshilli Mbikeqyres
Numer : spacer 37
Data : spacer 25.06.2014 Hyn nė fuqi : spacer 18.08.2014
Botuar nė : spacer Fletore Zyrtare nė datėn : spacer 01.09.2014
Kategoria : spacer Sistem Pagesash
Departamenti : spacer Pa Pėrcaktuar
 

Pėrshkrim i shkurtėr

Objekt i kėsaj rregulloreje ėshtė pėrcaktimi i rregullave mbi organizimin dhe funksionimin e Komitetit Kombėtarė tė Sistemit tė Pagesave duke pėrkufizuar qėllimin, pėrbėrjen, funksionet, kompetencat, vendimmarjen etj.

Publikimi i plotė (182.17 KB)

 

back
Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.