.logoal_copy_1.
   
 

Vrojtime

 

Banka e Shqipėrisė zhvillon disa vrojtime, me frekuencė kohore tė ndryshme, drejtuar bizneseve, konsumatorėve dhe bankave. Objektivi kryesor i tyre ėshtė t’i vijė nė ndihmė procesit tė njohjes dhe vlerėsimit tė aspekteve tė ndryshme ekonomike tė agjentėve tė ndryshėm nė ekonomi.

 

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.