.logoal_copy_1.
   
 

Vrojtimi i pritjeve tė ekspertėve

Banka e Shqipėrisė zhvillon vrojtimin e pritjeve tė ekspertė pėr tė vlerėsuar pritjet e ekspertėve tė bankave mbi ecurinė e inflacionit, ecurinė e kursit tė kėmbimit dhe ecurinė e normės bazė tė interesit, gjatė njė periudhe kohe tė dhėnė, si dhe probabilitetit pėrkatėse pėr alternative tė ndryshme.

 

Pyetėsori -  Mars 2011

 

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.