.logoal_copy_1.
   
 

Buletini Ekonomik - Vėllimi 8 (2005)

 


Nė kėtė buletin do tė gjeni informacion mbi gjendjen e ekonomisė shqiptare, zhvillimet ekonomike e monetare, informacione mbi aktivitetin e Bankės sė Shqipėrisė etj. pėr periudhėn janar - mars 2005...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 15.08.2005
Nė kėtė buletin do tė gjeni informacion mbi gjendjen e ekonomisė shqiptare, zhvillimet ekonomike e monetare, informacione mbi aktivitetin e Bankės sė Shqipėrisė etj. pėr periudhėn prill - qershor 2005...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 25.08.2005
Opinion i Bankės sė Shqipėrisė mbi gjendjen e ekonomisė gjatė tremujorit tė tretė tė vitit 2005, Deklaratė e Bankės sė Shqipėrisė “Mbi zhvillimet ekonomike dhe monetare pėr gjashtėmujorin e parė tė vitit 2005”, Zhvillimet nė sektorin e jashtėm tė ekonomisė pėr gjashtėmujorin e pa...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 30.09.2005
Deklarata e politikės monetare pėr gjashtėmujorin e dytė tė vitit 2005, Janar 2006, Zhvillimet nė sektorin e jashtėm tė ekonomisė pėr nėntėmujorin e vitit 2005, Vlerėsimi i gjendjes financiare tė sistemit bankar shqiptar pėr tremujorin e tretė tė vitit 2005, Fjala e Guvernatorit ...
Publikuar nga Banka e Shqipėrisė nė 29.12.2005

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.