.logoal_copy_1.
   
 

Manuale


Pėrcaktimi i politikės sė Bankės sė Shqipėrisė, pėr pėrdorimin e kompetencave nė zbatimin e pėrgjegjėsive tė saj pėr marrjen e veprimeve korrigjuese, nė pėrgjigje tė shkeljeve nga bankat tė ligjeve, tė akteve nėnligjore dhe/ose nė rast se konstatohet ushtrimi i veprimtarisė tė pa...
Miratuar nga Kėshilli Mbikeqyres Hyri nė fuqi nė 17.07.2002

 

Pėr mė shumė...

Politika e Mbikėqyrjes


Strategjia e zhvillimit tė mbikėqyrjes bankare  2009-2014

 

Urdhėr:

Lista e ECAI-ve tė pranuara dhe korrespondenca


Formularėt raportues tė kėrkesave pėr kapital (COREP)

 

Kėrkim i avancuar
Qendra e Shtypit
Botime
Legjislacion

 

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.