.logoal_copy_1.
   
 

Rregulla administrativeObjekti i kėsaj rregulloreje ėshtė pėrcaktimi i kritereve dhe procedurave tė cilat rregullojnė marrėdhėniet e Bankės sė Shqipėrisė me bashkėpunėtorė tė jashtėm, nė funksion tė realizimit tė nevojave dhe tė objektivave strategjikė tė saj....
Miratuar nga Kėshilli Mbikeqyres Hyri nė fuqi nė 28.07.2010
Rregullat mbi marrėdheniet e punės tė punonjėsve, pėrcaktojnė marrėdhėniet juridike tė punės nė Bankėn e Shqipėrisė nė administratėn nė qendėr dhe nė administratėn lokale, duke u bazuar nė parimet e pėrcaktuara nė ligjin nr.8269, datė 23.12.1997 “Pėr Bankėn e Shqipėrisė&rdq...
Miratuar nga Kėshilli Mbikeqyres Hyri nė fuqi nė 15.10.2007
Objekti i kėsaj rregulloreje ėshtė pėrcaktimi i rregullave pėr prokurimin e mallrave, pasurive tė paluajtshme, ndėrtimeve dhe shėrbimeve nė Bankėn e Shqipėrisė....
Miratuar nga Kėshilli Mbikeqyres Hyri nė fuqi nė 19.12.2006
Banka e Shqipėrisė, krijon kushte tė pėrshtatėshme pėr studentėt, tė cilėt gjatė periudhės sė studimeve brenda ose jashtė vendit, kėrkojnė tė kryejnė praktikat mėsimore, me objekt tė caktuar njohjen e operacioneve tė ndryshme pranė departamenteve tė saj....
Miratuar nga Kėshilli Mbikeqyres Hyri nė fuqi nė 31.07.2002
Udhėzim i zbatueshėm nga Banka e Shqipėrsė, bankat e nivelit tė dytė dhe ēdo subjekt tjetėr qė kryen shėrbime pėr bankat e nivelit tė dytė....
Miratuar nga Kėshilli Mbikeqyres Hyri nė fuqi nė 29.05.2002
Rregullat zbėrthejnė dhe detajojnė zbatimin e Ligjit dhe tė Statutit tė Bankės sė Shqipėrisė.Ato kanė pėr objekt organizimin e punėve nė Bankėn e Shqipėrisė, linjat e raportimit dhe pėrgjegjėsitė administrative nė Bankėn e Shqipėrisė....
Miratuar nga Kėshilli Mbikeqyres Hyri nė fuqi nė 06.06.2001
Rregullore MBI PROCEDURAT E SHITJES SĖ MALLRAVE ME ANKAND NĖ BANKĖN E SHQIPĖRISĖ ...
Miratuar nga Kėshilli Mbikeqyres
Objekti i Kushteve tė Pėrgjithshme tė Punės tė Bankės sė Shqipėrisė ėshtė rregullimi i marrėdhėnieve kontraktore ndėrmjet Bankės sė Shqipėrisė dhe klientėve tė saj. Nėpėrmjet tyre synohet tė unifikohen dhe racionalizohen marrėdhėniet qė lindin midis Bankės sė Shqipėrisė dhe klien...
Miratuar nga Kėshilli Mbikeqyres

 

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.