.logoal_copy_1.
   
 

Rregullore e udhėzime tė miratuara nė 2001


Ky udhėzim pėrcakton madhėsinė minimale, afatet e maturimit, mėnyrat e kontabilizimit tė certifikatave tė depozitave etj....
Miratuar nga Kėshilli Mbikeqyres Hyri nė fuqi nė 16.11.2001
Qėllimi i kėsaj rregullore ėshtė vendosja e ekuilibrit ndėrmjet aktivitetit tė lirė tė investimit tė bankave nė kapitalin e shoqėrive tregtare dhe respektimit tė detyrueshėm tė disa raporteve mbikėqyrėse....
Miratuar nga Kėshilli Mbikeqyres Hyri nė fuqi nė 17.07.2001

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.