.logoal_copy_1.
   
 

Rregullore e udhėzime tė miratuara nė 2002


Ky vendim shton nė listėn e veprimtarive bankare qė mund tė kryejnė bankat e licencuara nga Banka e Shqipėrisė, edhe veprimtarinė qė lidhet me metalet e ēmuara....
Miratuar nga Kėshilli Mbikeqyres Hyri nė fuqi nė 20.08.2002
Pėrcaktimi i politikės sė Bankės sė Shqipėrisė, pėr pėrdorimin e kompetencave nė zbatimin e pėrgjegjėsive tė saj pėr marrjen e veprimeve korrigjuese, nė pėrgjigje tė shkeljeve nga bankat tė ligjeve, tė akteve nėnligjore dhe/ose nė rast se konstatohet ushtrimi i veprimtarisė tė pa...
Miratuar nga Kėshilli Mbikeqyres Hyri nė fuqi nė 17.07.2002
Udhėzim i zbatueshėm nga Banka e Shqipėrsė, bankat e nivelit tė dytė dhe ēdo subjekt tjetėr qė kryen shėrbime pėr bankat e nivelit tė dytė....
Miratuar nga Kėshilli Mbikeqyres Hyri nė fuqi nė 29.05.2002

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.