.logoal_copy_1.
   
 

Rregullore e udhėzime tė miratuara nė 2004


U miratua politika e pėrdorimit tė internetit dhe e-mail nė bankėn e Shqipėrisė....
Miratuar nga Kėshilli Mbikeqyres Hyri nė fuqi nė 16.06.2004

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.