.logoal_copy_1.
   
 

Shtypi pėr Bankėn e Shqipėrisė dhe sistemin bankar

Media shqiptare gjatė kohėve tė fundit ka intensifikuar vėmendjen ndaj Bankės sė Shqipėrisė dhe sistemit bankar falė edhe njė procesi tė thellė transparence tė ndėrmarrė nga institucioni ynė. Pasqyrimi i vendimeve dhe i veprimtarive tė Bankės qendrore dhe sistemit nė pėrgjithėsi, zė hapėsirat mė tė mėdha tė faqeve ekonomike tė gazetave dhe emisioneve informative nė mediat elektronike, por Banka e Shqipėrisė synon mė tej. Tė ndryshojė qėndrimin e medias ndaj argumenteve ekonomike dhe financiare.

Duke klikuar nė datat e mėposhtme, ju mund tė lexoni komentet e medias sė shkruar rreth Bankės sė Shqipėrisė dhe sistemit bankar nė njė paraqitje tė pėrmbledhur dhe koherente tė faqeve tė gazetave shqiptare.


Komentet e shtypit pėr Bankėn e Shqipėrisė
:

 

Copyright © 2004-2012 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.