.logoal_copy_1.
   
 

Tė rejat e fundit


16 Shkurt, 2018
14 Shkurt, 2018
13 Shkurt, 2018
07 Shkurt, 2018
07 Shkurt, 2018
Qendra e shtypit
 

Objektiva pėr inflacionin

3.0%

Dokumenti i Politikės Monetare

Inflacioni vjetor pėr muajin janar  2018

1.7 %

INSTAT

Norma e interesit, REPO

1.25%

Instrumentet e politikės monetare
Vendimet e politikės monetare

Raporti i fundit i Politikės Monetare

 

Kursi zyrtar i kėmbimit

USD / LEK 106.07
EUR / LEK 132.66
GBP / LEK 149.36
CHF / LEK 115.12
Ndryshimi i fundit: 16.02.2018
Pėr mė shumė

Interesat e instrumenteve tė Bankės

Marrėveshje riblerje njėjavore  1.25 % 
Depozita njėditore  0.25 % 
Kredia njėditore  2.25 % 
Ndryshimi i fundit: 16.02.2018
Pėr mė shumė

 

.ikona strategjia web shqip2.

.kopertina rv 2016 shqip_per web_ikone.

percentage 
Komisionet dhe normat e interesit
pėr shėrbimet dhe produktet bankare

.logo_muzeu_web shqip.

 
.kksp logo 03_1.
Komiteti Kombėtar i Sistemit tė Pagesave 

 

QĖNDRONI ME NE:

kontakt_2 Kontaktet tona
feedback Dėrgoni pėrshtypjet
register Regjistrohuni

 

Copyright © 2004-2017 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.