.logoal_copy_1.
   
 

Tė rejat e fundit


23 Shtator, 2016
08 Shtator, 2016
07 Shtator, 2016
11 Gusht, 2016
03 Gusht, 2016
Qendra e shtypit
 

Objektiva pėr inflacionin

3.0%

Dokumenti i Politikės Monetare

Inflacioni vjetor pėr muajin gusht 2016

2.0 %

INSTAT

Norma e interesit, REPO

1.25%

Instrumentet e politikės monetare
Vendimet e politikės monetare

Raporti i fundit i Politikės Monetare

 

Kursi zyrtar i kėmbimit

USD / LEK 121.96
EUR / LEK 137.02
GBP / LEK 157.73
CHF / LEK 125.89
Ndryshimi i fundit: 26.09.2016
Pėr mė shumė

Interesat e instrumenteve tė Bankės

Marrėveshje riblerje njėjavore  1.25 % 
Depozita njėditore  0.25 % 
Kredia njėditore  2.25 % 
Ndryshimi i fundit: 26.09.2016
Pėr mė shumė

 

.strategjia bsh 2016-2018(3).

.cmimi gov_ikona per web.

.kopertina rv 2015 shqip 05_ikona per web.

.call for papers_copy_5.

percentage 
Komisionet dhe normat e interesit
pėr shėrbimet dhe produktet bankare

.logo_muzeu_web shqip.

 
.kksp logo 03_1.
Komiteti Kombėtar i Sistemit tė Pagesave 

 

QĖNDRONI ME NE:

kontakt_2 Kontaktet tona
feedback Dėrgoni pėrshtypjet
register Regjistrohuni

 

Copyright © 2004-2016 Banka e Shqipėrisė. Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.